Stavba a sprava RD

Vybraní dodavatelé

Názory našich klientů

Tomáš Vávra a Michala Bartošová pro Housing 4U

31.1.2018

Delší dobu jsme měli problém sehnat stavební firmu pro výstavbu našeho RD. S firmou Housing4u jsme se zkontaktovali prostřednictvím Poptavej.cz. Hned první kontakt s panem Markem Michalem byl na velmi profesionální úrovni, s čímž jsme se do té doby takřka nesetkali. Pan Michal obratem zpracoval rozpočet a nabídnul nám velmi brzký termín realizace. Následně nám přednesl jasný časový plán, který později bez výjimek plnil. Během výstavby byla firma schopna felxibilně reagovat na jakékoli problémy a požadované změny, některé byly iniciovány i přímo ze strany stavební firmy tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Komunikace byla naprosto bezproblémová, při jakémkoli problému se pan Michal, nebo jeho stavbyvedoucí pan Samek ozvali a snažili se celou záležitost řešit. S firmou jsme tedy byli velmi spokojeni a může ji s klidným svědomím komukoli doporučit. Tomáš Vávra a Michala Bartošová

................................................


Pavel Srovnal pro Housing 4U

25.6.2017

Na firmu pane Michala, Housing4u, jsme získali kontakt z banneru, který jsme viděli v Šestajovicích. Hned první kontakt po telefonu s panem Michalem byl super. Pan Michal je velký odborník, který velice ochotně poradí a vždy se snaží najít co nejlepší řešení pro danou konkrétní věc. Na naší stavbě bylo několik komplikovanějších věcí, které se musely poopravit/dodělat po předchozích stavařích a zároveň vyřešit menší problémy s podložím při hloubení místa pro bazén. Vše pan Michal a jeho stavbyvedoucí vyřešil ideálním způsobem, cestou co nejnižších vícenákladů.

Při realizaci stavebního domku a zámkové dlažby jsme měli s panem Michalem možnost vše za pochodu diskutovat a operativně ladit, tak aby byl výsledek co nejlepší. Což se také podařilo.

S prací pana Michala, jeho stavbyvedoucího a všech, kteří se na realizaci podíleli, jsme velice spokojeni a můžeme jedině doporučit.

 Ještě jednou Vám moc děkujeme, Pavel Srovnal

..............................................................
 
manželé Fialkovi pro Housing 4U

13.4.2017

Chtěli bychom tímto poděkovat firmě Housing 4U za realizaci hrubé stavby rodinného domu. Když jsme hledali s manželkou firmu, která nám postaví hrubou stavbu, neměli jsme žádné doporučení. Oslovili jsme několik firem a pan Marek Michal, nám jako jediný nabídl v odpovědi (kterou jsme dostali obratem) osobní schůzku, kde jsme probrali veškeré detaily. Toho jsme si velice cenili, protože ostatní firmy komunikovaly pouze elektronicky a museli jsme je uhánět, aby nám vůbec dodaly rozpočet. Samotná realizace probíhala velice rychle a kvalitně. Když došlo na nějakou nesrovnalost v plánech, pan Michal mě obratem kontaktoval. Ještě jednou děkujeme celému týmu Housing 4U.

 
..............................................................
 
manželé Trnkovi pro Housing 4U
9.2.2017

Za výstavbu hrubé stavby našeho domu bych Vám chtěl opravdu poděkovat, a to upřímně. V rámci hrubé stavby jste podle nás odvedl velmi dobrou práci, komunikačně i organizačně bez ztráty kytičky. Jsem tedy rád, že jsme HSV realizovali spolu, protože se to ukázalo jako naše dobré rozhodnutí.

.............................................

Zuzka Rejzková pro Housing 4U

Panove, diky moc za bezproblemovou a pohodovou stavbu. Jsem moc rada, ze jsme na sebe narazili. V dobe, ktera se hemzi nejruznejsimi podfuky a obycejne lide nad stavebnimi firmami zaplacou, byla tato spoluprace perfektni :). Jak po profesni strance, tak ale i po te lidske. Takze jeste jednou diky za pomoc pri budovani naseho budouciho domova, tak ale i za komfortni servis, kdy jsme prakticky nic nemuseli resit. P.S. Neni to zaplacena propaganda, jen proste vyjadreni jedne spokojene zenske, ktere ubyla kupa starosti

.........................................

Jindřich Šturma pro Housing 4U
11.10.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Housing 4U za bezproblémovou realizaci garáže. Spokojen jsem byl zejména s rychlým a kvalitním provedení stavby. Řemeslníci odvedli svou práci poctivě a byli vždy spolehliví. Firmu Housing 4U tak mohu doporučit pro další zájemce o stavbu.

 

.........................................

 Mgr.Pavel Mrázek pro Housing 4U
26.8.2016

 

Díky za dobře odvedenou kvalitní práci, za rychlost a profesionální přístup, což v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Přeji hodně zdaru i v budoucnu.

................................

 Ing.Pavel Voříšek pro Housing 4U
10.8.2016

Chtěl bych Vám touto cestou,vážený pane staviteli, ještě jednou poděkovat za bezproblémovou realizaci našeho domu. Na začátku stavby jste mi mimo jiné řekl, že stavíte rychle a dobře. V tu chvíli jsem si myslel, že jsem narazil na nějakého "chvástala" a polila mne horkost. Avšak během následujících dní jsem se přesvědčil jak velice jsem se ve Vás spletl a s úžasem jsem koukal, jak perfektně vedete stavbu a Vaši lidi že jsou poctiví a pracovití řemeslníci a dělají perfektně svoji práci. Stavba byla provedena opravdu rychle a ve výtečné kvalitě a bez jakýchkoliv problémů.

Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně úspěchů na dalších stavbách.

.........................................

Martin Dušek pro Housing 4U
30.4.2016

Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti HOUSING 4U, na kterou jsem se obrátil na základě doporučení, za bezproblémovou stavbu bazénu. Vzhledem k odvedené práci hodnotím firmu HOUSING 4U jako firmu profesionální, poskytující své služby s důrazem na dodržování požadované kvality a velice vstřícnou a flexibilní při řešení požadavků nad rámec původního zadání. S výsledkem stavby jsem opravdu spokojen

...........................................

 Kristýna Flanderová pro Housing 4U
20.2.2016

Chválím velmi efektivní spolupráci při kompletní rekonstrukci bytu, zejména jsem byla spokojena s hladkou komunikací, pohotovým vyřízením všeho potřebného a s rychlým provedením kvalitní práce. Velmi mi vyhovovalo, že pan Michal zařídil vše od začátku až do konce, vše domluvené vždy klaplo a o mé bydlení se postaral dokonale profesionální tým. Firmu Housing 4U mohu jedině doporučit."

Přeji úspěšné stavění do budoucna! :-)

..........................................
 
Jan Flandera pro Housing 4U
15.1.2016

Poté, co jsem zhruba před 20 lety dostavěl dům, měl jsem jasno – už nikdy víc!

Shodou příznivých i nepříznivých okolností však vloni na opakování došlo. Výběr stavební firmy byl pro mne velké dilema, zdánlivý risk ale dopadl nad očekávání dobře a opravdu nelituji, že jsem vybral Housing4U.

Komunikaci, termíny, kvalitu, vyřizování potřebných povolení a vůbec vše pro stavbu domu důležité vysoce oceňuji. Na dokončení stavby jsem spěchal, ale nepočítal jsem s tím, že budu muset prakticky každý den reagovat na pekelné tempo – jak chcete tohle, co uděláme s tímhle, jakou barvu dáme sem atd. Každý „problém" byl naštěstí vždy doprovázen sadou návrhů řešení a z nich se dalo vybrat to optimální. A dokonce se mi (někdy) podařilo prosadit i vlastní návrh, jakkoli šíleně vypadal!

A tak možná někdy příště - začátek bude jednodušší o výběr firmy.
Tvorba webu pro firmy

© 2015 Housing4U. Tvorba stránek pro firmy

Stavba Rodinných domů správa rodinných domů rodinné domy na klíč stavba rd typové projekty